ККК

Korduma Kippuvad Küsimused

Siit leiate loetelu küsimustest ja vastustest, mida meilt kõige sagedamini küsitakse. Kui te pole oma küsimusele vastust leidnud, võite meiega ühendust võtta kas telefoni teel või kasutada lehel “Kontakt” olevat kontaktvormi.

Vipdoll on esimene seksnukkude agentuur Eestis.

Meil on privaatsed puhkealad, mis on varustatud teleriekraani ja helisüsteemiga (või virtuaalreaalsusega), et muuta teie kohtumine valitud nukuga võimalikult meeldivaks.

Seksnukk on uuema põlvkonna mänguasi, mis on valmistatud silikoonist ning meenutab teie ideaalse seksuaalpartneri nahka ning lähendust.
Need nukud on teie lemmik kaaslaste väga realistlikud teisikud. Vipdollid on kõrgklassi tooted, millesse tuleb suhtuda ettevaatlikult ja lugupidavalt.

Seksnukku saab kasutada iga täiskasvanu. Võimalik ka paariline kasutamine (mees + naine või 2 meest/naist)

Seksnuku käitlemine nõuab hoolt ja ettevaatust. Liigutustega harjumiseks ja täielikuks lõõgastumiseks kulub natuke aega.
Alla poole tunni kestvad sessioonid on meie arvates liiga lühikesed, et unistuste seksnukuga ainulaadset kogemust täielikult ära kasutada.

Meie juurde pääseb aadressil: Tartu mnt 32, Tallinn

Seksinukkude kasutamisel tuleb kasutada libestit. Pakume kondoome ja libestit igaks kasutuseks.

Meie nukke puhastatakse ja desinfitseeritakse spetsiaalsete vahenditega enne ja pärast iga kasutamist. Meie linad on mõeldud ühekordseks kasutamiseks ja neid vahetatakse pärast iga kasutamist. Pärast iga kasutamist puhastatakse ka puhkeala.
Me garanteerime oma seadmete täiusliku hügieeni.

Broneeringu tühistamiseks saatke e-mail aadressile info@vipdoll.ee
või helistage (+372) 53902004. Broneeringu tühistamisest peab ette teavitama vähemalt 1h enne broneeringu algust.

Start typing and press Enter to search

Ostukorv